KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13403020
nr 1340 3020
Louis Aimé Japy
(1840-1916), Frankrike
Oljemålning, Björkar. Signerad. Olja på pannå, 25,5x20cm
Louis Aimé Japy, fransk bildkonstnär född 1840, död 1916.
måndag 10 augusti 2020
kl 18:38:51
Louis Aimé Japy
Läs mer om Louis Aimé Japy